اخبار دنیای اپل, اخبار و تازه ها

تصاویر CAD مربوط به آیفون 12 منتشر شد

​آیفون 12 و دیگر تلفن‌های هوشمند زیر شاخه آن قرار است در سال 2020 آماده معرفی و عرضه شوند و حالا گزارش‌ها و شایعات زیادی از این محصولات در حال انتشار است. در این میان، یکی از کاربران توییتر به تازگی تصویری CAD از آیفون 12 و دیگر محصولات مشابه آن را منتشر کرده است.

اکانت توییتری @Jin_Store ادعا کرده که به تصویر CAD اصلی سری تلفن‌های هوشمند آیفون 12 دسترسی پیداکرده است و از طریق آن ماکت آن‌ها را طراحی و ساخته است. این مدل‌ها دقیقاً مشابه آن چیزی هستند که تا پیش از این نیز در شایعات قابل تصور بودند. مدل‌های فیزیکی به دست آمده بر اساس شماتیک هایی است که توسط شرکت‌های تولید کننده محصولات جانبی و به خصوص قاب‌ها درست شده است.

Eac7qHnUwAIdIYa تصاویر CAD مربوط به آیفون 12 منتشر شد - Apple NIC

بر این اساس می‌توان به صحت این تصاویر امیدوار بود چرا که این تصاویر CAD احتمالاً توسط طراحان قاب گوشی‌ها ساخته شده است. تا پیش از این نیز شایعات منتشر شده حاکی از آن بودند که شرکت اپل تصمیم به تولید و عرضه چهار تلفن هوشمند در سری آیفون 12 دارد که در سایزهای 6.7، 6.1 و 5.4 تولید و عرضه می‌شوند. اپل تصمیم دارد تا امسال دو تلفن هوشمند را با سایز 6.1 اینچ آماده عرضه به بازار کند.

Eac8oa_UcAATZMU تصاویر CAD مربوط به آیفون 12 منتشر شد - Apple NIC

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت اپل، به نظر می‌رسد که این شرکت تصمیم دارد تا همانند آنچه تا پیش از این شایعات تأکید داشتند، حاشیه آیفون 12 را با طراحی مشابه با آیفون 5 و 4 به صورت تخت بسازد.

گفتنی است که این تصاویر CAD البته به یکی از شایعات مهم در طراحی آیفون 12 اشاره‌ای نداشته‌اند. تصاویر یاد شده آیفون 12 را با دوربین مجهز به سه لنز نشان می‌دهند. این در حالی است که شایعات حاکی از عرضه این تلفن‌های هوشمند با دوربین چهار لنزه هستند.

Eac7qHoU0AQgr-e تصاویر CAD مربوط به آیفون 12 منتشر شد - Apple NIC

1 دیدگاه در “تصاویر CAD مربوط به آیفون 12 منتشر شد

  1. imobotech گفت:

    خیلی مفید بود دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *